![vlcsnap-2022-10-20-17h48m20s279](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-20-17h48m20s279-640x360.jpg)
Вона сміливо змішує почуття та фарби. Кременецька художниця Ольга Зозуля презентувала персональну виставку у Тернополі. Назвала її “Барвистий подих”. про символізм назви розповіла нашій Наталії Дягель.
Вона сміливо змішує почуття та фарби. Кременецька художниця Ольга Зозуля презентувала персональну виставку у Тернополі. Назвала її “Барвистий подих”. про символізм назви розповіла нашій Наталії Дягель.