![7blnxxzyrydktuycs14x](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/7blnxxzyrydktuycs14x-640x336.jpg)
Кременчанка Юліанна Туницька, учениця Тернопільської обласної ШВСМ, виборола золоті медалі на Чемпіонаті світу серед юніорів у австрійському Блуденці.
Юліанна Туницька – учасниця XXIV зимових олімпійських ігор у Пекіні, чемпіонка України із санного спорту, посіла п’яте місце на чемпіонаті Європи серед дівчат. Юліана – студентка Західноукраїнського національного університету.
Тепер гімн України, завдяки Юліанні, звучить на Світовій арені, повідомляє сайт Кременець сіті.