![vlcsnap-2021-07-19-16h52m50s107](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/vlcsnap-2021-07-19-16h52m50s107-640x360.png)
Вони навчають, підтримують, працюють з технікою виконання і з помилками в разі програшу, а також плачуть від щастя, коли вихованці перемагають. 19 липня професійне свято відзначають люди, які виховують чемпіонів. Тренер – це людина, яка не лише знає можливості свого вихованця, але і вірить в його успіх. Добрі результати у спорті — це 50/50 наполегливої роботи тренера та спортсмена. Кращих тернопільських наставників чемпіонів відзначила влада області.