додому благоустрій Ковзанку, яка тішила тернополян та гостей міста протягом зими, почали демонтовувати

Ковзанку, яка тішила тернополян та гостей міста протягом зими, почали демонтовувати

525

У Тернополі проганяють зиму. Ковзанку, яка тішила тернополян та гостей міста протягом зими, почали демонтовувати. Зі слів ініціатора ідеї – Тараса Ковальчука, ця зимова розвага себе виправдала і на наступний рік буде знову прикрашати центр нашого міста.

Демонтаж ковзанки, що була на Театральному майдані міста, розпочали 25 лютого і триватиме він ще день чи два. Хоч її основа – лід вже майже розтанув, та забрати борти не так легко, адже скраю залишились намерзлі брили. Їх наймані працівники акуратно від’єднують від каркасів, ситуацію могла би врятувати спеціальна реагентна суміш, якою посипають дороги. Вона роз’їдає лід та водночас може зіпсувати бруківку. Тому, аби вберегти покриття Театрального майдану, ковзанку демонтують вручну.

Загалом така крижана розвага для місцевих мешканців та гостей міста прослужила з грудня до кінця січня. І свої сподівання виправдала – каже директор туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

– За цей період наше комунальне підприємство змогло заробити близько 90 тисяч гривень, послугами ковзанки скористалося більше 5 тисяч людей, було велика кількість пенсіонерів, які казали, що вперше за 20 років стали на ковзани і багато людей дуже позитивно до цього ставилися, – розповідає  директор туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

Ковзанку демонтують та вже думають про наступний сезон. Наразі ініціатори цього проекту створюють робочу групу, яка буде займатися зимовим містечком 2018. Всіх охочих запрошують долучатися до роботи. Організатори діляться планами на майбутнє та всіх секретів не відкривають. Тож наступної зими у центрі нашого міста буде ковзанка і ще багато цікавого.