![vlcsnap-2021-10-11-18h32m52s913](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/vlcsnap-2021-10-11-18h32m52s913-640x360.png)
Трактори, комбайни та інша сільськогосподарська техніка цього дня видніється не на звичних полях, а на території навчального закладу. Львівський національний аграрний університет на день став локацією маштабної події від Контінентал Фармерз Груп. Про інновації в агросфері, обмін практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур спеціалісти ділилися на черговому Дні поля. На заході презентували програму співпраці з фермерами “Зростаймо разом”. За останні два місяці близько тридцяти аграріїв стали партнерами компанії.