додому АТО Книги для воїнів АТО приносять у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку

Книги для воїнів АТО приносять у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку

426

vlcsnap-2016-01-26-17h40m26s914Книги для воїнів АТО приносять у Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку. Нещодавно працівники закладу відправили більше тисячі примірників  бійцям 44-ї окремої артилерійської бригади Тернополя. Діяли вони у рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна». Хоча акція вже закінчилась, кажуть бібліотекарі, книги приносять й надалі. Вже назбирали близько 500 примірників.

Найбільше тернополяни приносили художню літературу. Були зібрання Івана Франка у п’ятдесяти томах, «Кобзар» Шевченка, сучасна українська проза, російськомовні книги. Також зібрали історичну літературу та енциклопедії. До зібраних книг увійшли примірники спогадів про Майдан і Революцію гідності Андрія Юркевича «Моя революція».

– Здебільшого – книги українською мовою, але були і книги російською мовою. Це зарубіжні твори зарубіжних авторів.

– На вашу думку, яка б книга найбільше б сподобалась нашим воїнам?

– Я би хотіла сказати, що серед книг було чимало хороших видань, але мені здається, так як ця акція мала за мету, щоб підняти бойовий дух наших воїнів, то серед книг були “Кобзар” Тараса Григоровича Шевченка, і “Історія України-Руси” Михайла Грушевського, – розповідає  завідувач відділення міського абонементу Тернопільської обласної уіверсальної наукової бібліотеки Тетяна Ковалькова.

Бібліотекарі вражені, до акції долучилося багато людей. Приносять книги, які продовж десятиліть зберігались у домашніх бібліотеках. Окрім них працівники закладу передали воїнам домашню консервацію та стелажі для книг.

– Наша бібліотека активно опікується справами воїнів окремої 44 артелерійської бригади. Так наші працівники взяли активну участь в урочистостях з нагоди річниці воїнів окремої 44 артелерійської бригади, в той день були подаровані різні подарунки для воїнів. Також до Дня воїна наша бібліотека долучилася до цих святкувань і передала книги, дев’ять пачок паперу і стелаж, на якому розміщені книжки, – каже Тетяна Ковалькова.

Самі ж бійці повідомляють, що подарунками задоволені, книги читають, найбільше їм подобаються детиктиви.