додому суспільство Ховати далеко теплий одяг ще не варто

Ховати далеко теплий одяг ще не варто

501

Ховати теплий одяг далеко ще не варто, радять синоптики? і попереджають про погіршення погоди вже цими вихідними. На Тернопільщині похолодає, падатиме мокрий сніг, дощ, прогнозують також сильний, подекуди навіть штормовий вітер. Але похолодання буде недовгим.

За минулу добу на Тернопільщині температура повітря максимально піднялася до 11-14 тепла. Говорити, що це аномальна погода не варто, кажуть в Тернопільському гідрометеоцентрі. Найтепліший був березень 1975 року. Тоді було +15. Такого ж рівня стовпчик термометра сягне і цього тижня.

– В найближчі три доби територія області перебуватиме під впливом антициклону, на Тернопільщині спостерігатимуться достатньо комфортні теплі погодні умови. Без опадів, вітер північний, а в подальшому західний від 7 до 12 м/с. На середу, четвер та п'ятницю температура буде вночі в межах від 1 до 6 тепла, вдень від 10 до 15 градусів тепла, – розповіла завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Тішитися теплом мешканці Тернопільщини будуть недовго, каже Оксана Софінська,погода погіршиться вже в суботу.

– Часом мокрий сніг з дощем, поривчастий вітер місцями до штормового і зниження температури повітря, нічні температури будуть в межах від 0 до 5 морозу, денні від 0 до 5 тепла. Подібного характеру погодні умови очікуються на неділю. В подальшому будемо уточнювати прогнози, – каже Оксана Софінська.

Похолодання та погірження погоди, за попередніми прогнозами синоптиків, не буде тривалим, каже Оксана Софінська.