додому Новини Хотів стрибнути з мосту: чортківський поліцейський врятував 15-річного хлопця від самогубства

Хотів стрибнути з мосту: чортківський поліцейський врятував 15-річного хлопця від самогубства

421

2 квітня у Чорткові 15-річний підліток виліз на верхівку металевого моста з наміром стрибнути. Його помітив та врятував поліцейський.

Офіцер громади зрозумів, що діяти необхідно швидко та обережно, адже життя людини було в небезпеці. Правоохоронець почав розмовляти з хлопцем та одночасно викликав екстрені служби. Упродовж майже 15 хвилин він намагався всіляко відволікти увагу неповнолітнього.

Рятувальники, які прибули на місце події, зняли 15-річного підлітка з моста за допомогою автодрабини. Надалі його передали медикам.

За словами поліцейського офіцера Чортківської громади Віктора Яцишина, правильно та швидко зорієнтуватися в ситуації йому допоміг професійний досвід та постійне проходження навчань зі службової підготовки.

«Про те, як діяти та спілкуватися в подібних ситуаціях нас навчали під час занять з професійної підготовки поліцейські психологи. Я розумів, що важливо не втратити час, адже йшлося про життя хлопця», – зауважив поліцейський офіцер громади.

Капітан поліції Віктор Яцишин вже майже пів року працює поліцейським офіцером Чортківської громади. До цього упродовж 15 років був тут дільничним. Територія обслуговування поліцейського офіцера громади – це 7 населених пунктів, у яких проживає понад 6 500 осіб.

За словами поліцейського, роботи вистачає, але найприємніше – це завжди бачити її позитивний результат.