додому суспільство Ходити вулицями міста і бити баняками та відрами планували сьогодні активісти євромайдану...

Ходити вулицями міста і бити баняками та відрами планували сьогодні активісти євромайдану у Тернополі

402

Ходити вулицями міста і бити баняками та відрами планували сьогодні активісти євромайдану у Тернополі, аби вкотре привернути додаткову увагу тернополян, до подій в Україні. Втім через сильний мороз і крижаний вітер від цієї акціївідмовились, пообіцявши, що втілять ідею в життя, коли потепліє.

На п'ятому поверсі приміщення Тернопільскої обласної ради зібралося кілька десятків активістів, які після спільного обговорення вирішили перенести сьогоднішню акцію, в якій планувалося зорганізовано ходити вулицями Тернополя та товкти баняками і відрами.

Марія Чашка, член Штабу національно спротиву в Тернополі: "Це наслідок тих законів, які колись були прийняті, де не можна було використовувати ні шоломів, ніяких різних засобів, люди тепер активно хочуть це робити, по-перше, а по-друге, це засоби які є, так символічно, привертають увагу тернополян, до того, що відбувається, що не можна тільки сидіти вдома, в теплій хаті, на дивані, на кухні за каструлею, а треба думати про майбутнє своїх дітей і майбутнє своєї держави".

Причиною відмови від проведення акції сьогодні стали мороз і вітер.

Марія Чашка, член Штабу національно спротиву в Тернополі: "В даний момент момент важливіше, щоб всі люди були здоровими і активісти, які тут є постійно, мали міцне здоров'я і залишалися в строю і тому, цю акцію ми не скасували, ми її перенесли на час, коли будуть трошки кращі погодні умови".