додому суспільство Хлопці з “Тріоди” розповіли як співали на даху та колектив “X-фактора”

Хлопці з “Тріоди” розповіли як співали на даху та колектив “X-фактора”

610

Про будні на вокальному шою "Х-фактор", прямі ефіри, стосунки з конкурентами і плани на майбутнє учням 10-ї школи Тернополя розповіли учасники відомого тепер гурту "Тріода". Хлопці дістались суперфіналу шоу, і хоча не виграли, все ж народну любов завоювали.

Звістку про візит славнозвісної "Тріоди" в 10-й школі Тернополя обговорювали тиждень. Школярі на варті. Улюбленців зустрічають з плакатами в руках.

"Тріода, ми любимо вас. Хлопці, ви просто клас!"…

Так тут точно не зустрічали нікого і ніколи. Шанувальників творчості гурту назбиралось повен зал. Тернопільщина з захопленням спостерігала, як ці талановиті юнаки впевнено прямували до перемоги. Від першого кастингу "Х-фактора" в Одесі – до суперфіналу шоу. І хоча зупинились за півкроку, українська пісня і співзвуччя голосів гарантували їм всенародну любов.

Настя, 4-класниця ЗОШ №10 Тернополя: "Вони як дійшли до такого рівня, вони вже є переможцями".

Власне про те, як до такого рівня дійшли, хлопці розповіли самі. Володимир Рибак, Олександр Алексєєв та Андрій Гамбаль – університетькі друзі. Звідти, а точніше з гуртожитку вишу, і бере свій початок "Тріода". Перший її виступ відбувся на даху.

Андрій Гамбаль, учасник гурту "Тріода": "Зверху на гуртожитку, на даху. Хто знає педагогічний, між 3 і 4 гуртожитком є їдальня і з обох боків стіни. Ми були хлопці молоді, гарячі і хотіли спробувати, як будуть реагувати дівчата на наш спів. І так все почалось. Але було по-різному. Хтось почав: "Давайте ще!", а хтось: "Закрийтесь. Я спати хочу!"

Польотом в космос хлопці називають свій перший виступ на прямих ефірах шоу. Багато з того, що з екранів бачили глядачі, вони насправді не бачили. Проте і за кадром залишилось чимало. Будні у таборі були монотонними і напруженими, розповідають співаки. Спали і їли мало, працювали багато. Підготовка до наступного суботнього ефіру починалась з ранку неділі. Спочатку учасники розспівували з десяток пісень, з яких обирали одну для виступу. Далі режисери працювали над ефектами, візерунком, освітленням, – загальною картиною на сцені, дизайнери – над костюмами, хлопці над піснею.

Олександр Алєксєєв, учасник гурту "Тріода": "В п'ятницю вже були повністю прогони, декорації стояли, ми були одягнені, загримовані, і на нас ставили світло. Отак стоїш на сцені і 3 години на тебе ставлять світло. Підніми бороду туди, поглянь вправо, поглянь вліво. І потрібно було запам'ятовувати камери, куди в кожен момент дивитись. Щоб передати правильно емоції, маєш запам'ятати. Там 12 камер, а ти за кожною маєш спостерігати. Вони дивляться на тебе, а ти на них, щоб правильний був фокус".

Скільки людей за них голосувало, ніхто з учасників так і не знає. Та конкуренції на проекті, кажуть хлопці, ніколи не було.

Олександр Алєксєєв, учасник гурту "Тріода": "В колективі дванадцятки Х-фактору ніколи не було сварок з приводу того, що хтось вилетів раніше, хтось пізніше. Ми завжди один одного підтримували, допомагали. І цей колектив, з яким ми зараз контактуємо, є нашою знахідкою на Х-факторі".

Про майбутнє хлопці не говорять, проте одне знають точно: "Тріода" існуватиме. Хоча б тому, що цього дуже хочуть її шанувальники.

Володимир Рибак, учасник гурту "Тріода": "Насамперед, ми плануємо залишатися разом. Якщо ми будемо разом, то буде якась робота, і ми будемо нести наше мистецтво до вас".