Головна благоустрій Капітально відремонтують вулиці Живова, Танцорова, Тролейбусну, Текстильну

Капітально відремонтують вулиці Живова, Танцорова, Тролейбусну, Текстильну

416

vlcsnap-2015-05-19-14h30m35s121У Тернополі капітально відремонтують вулиці Живова, Танцорова, Тролейбусну, Текстильну та інші. Комунальники розповіли, які дороги ремонтуватимуть цього року. Наразі завершують роботи на вулиці Оболоня.

Капітальний ремонт вулиці Оболоня планують завершити сьогодні. Там облаштували верхній шар асфальтобетонного покриття. А вже від завтра тут планують відновити рух транспорту. Далі комунальники візьмуться ремонтувати вулиці: Живова, Танцорова, Тролейбусну, Текстильну та інші. Загалом на капітальний ремонт доріг у Тернополі цього року передбачено понад 32 мільйони гривень.

– В планах робіт титульних списків капітальний ремонт вулиці Живова, плануємо зробити також заміну верхнього шару покриття вулиці Дружби. З наступної неділі, а може вже і цієї почнуться роботи по вулиці Текстильній – там ділянка капітального ремонту, де найбільше зруйнована і багато ще інших об’єктів, – розповідає заступник начальника ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Андрій Дроздовський.

Тернополяни можуть повідомляти про комунальні та інші проблеми у місті, зокрема і про дороги, які потребують ремонту, а також слідкувати за станом їх вирішення на інтернет ресурсі opencity.in.ua

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here