Головна Головні Кандидати від “Свободи”, БПП “Солідарність” та “Самопомочі” на правах лідерів увійдуть до...

Кандидати від “Свободи”, БПП “Солідарність” та “Самопомочі” на правах лідерів увійдуть до Тернопільської міської ради

639

vlcsnap-2015-10-30-17h57m51s239 У склад депутатів Тернопільської міської ради на правах лідерів увійдуть кандидати від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, представники Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, а за ними “Об’єднання “Самопоміч”, такі показники виборів поки оприлюднює Тернопільська міська виборча комісія, яка вже опрацювала результати у всіх округах Тернополя й почала їх підсумовувати й складати рейтингові списки депутатів.

– Ми вже опрацювали підсумкові результати по міській раді по кожному окрузі і зараз ми будемо затверджувати кінцеві результати депутатів до Тернопільської міської ради. Тобто це буде загальний протокол де буде вказано політичні партії, які проходять, політичні партії, які не долають 5% бар’єр і відповідно будуть складені рейтингові списки депутатів, відповідно, згідно партій. Лідер є партія “Свобода”, на другому місті в нас іде Блок Петра Порошенка і на третьому місці в нас іде “Об’єднання “Самопоміч”. Це є от три лідери до Тернопільської міської ради, – розповідає заступник голови Тернопільської міської виборчої комісії Андрій Душак.

П’ятивідсотковий бар’єр також долають “Батьківщина”, “Народний контроль”, “Громадянська позиція” та “Радикальна партія Олега Ляшка”, які також матимуть представників у міській раді. Із тих, хто не потрапляє, найближче, 4,7%, набрала “Солідарність Правих сил”. Тим часом результати про обрання міським головою Тернополя офіційно передали Сергію Надалу.

– Тернопільська міська виборча комісія на підставі протоколу про результати виборів постановляє визнати, що на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року міським головою міста Тернополя обраний Надал Сергій Віталійович.  Вітаю вас з обранням і прошу вас просто підписи на документах. що ви отримали, дату, підпис і прізвище ініціали, – каже голова Тернопільської міської виборчої комісії Віктор Дрозд.

Тим часом у Тернопільській обласній виборчій комісії, яка підсумовує вибори в області, прийняли уже результати із п’ятдесяти восьми округів. Залишилося дочекатися результати ще із шістьох, яким протоколи відправили на доопрацювання.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here