додому АТО Канадські дітлахи передали подарунки родинам українських бійців АТО

Канадські дітлахи передали подарунки родинам українських бійців АТО

531

vlcsnap-2015-01-22-17h13m29s156Українські діти – дітям України. Це символічне гасло акції, навколо якої об’єдналось членство Спілки Української молоді нашої країни та Канади. Там, за океаном, українці так само переживають усі події нашого сьогодення і також прагнуть допомагати.

У пакунках іграшки, дитячий одяг, взуття і канцелярське приладдя. Їх передали сумівці із канадських осередків Етобіко, Гамільтон та Сен-Катеринс, всього – 150 кілограмів. Вони складали їх разом із своїми родинами. Такі пакунки по всій Україні передадуть дітям із родин військових, які захищають Україну в АТО, та переселенців зі Сходу.

– Спілка української молоді не зі слів знає, як важко є сім’ям наших військових, тому що троє сумівців з тернопільського осередку зараз перебувають в зоні АТО. А також один – Євген Войцехівський – загинув і залишив двоє діток сиротами, – розповіла голова Тернопільського осередку СУМ в Україні Мар’яна Марець.

Формувати списки родин військових, аби подарунки можна було передати з рук у руки, допомагав обласний військовий комісаріат. Такі акції – радість і для військового, якому на передовій надає сили те, що його рідних не забувають, і для його родини.

– Я знаю, як радо сприймають дружини наших військовослужбовців, особливо такі маленькі радості, коли приходять в їхні домівки. Вони відчувають оце саме тепло і небайдужість, таку співучасть у їхніх зараз теперішніх переживаннях, – говорить старший офіцер відділу по роботі з особовим складом та громадськістю Тернопільського обласного військкомісаріату Олена Величанська.

Також українські діти Канади написали листи. Одні – для військових, інші – для своїх ровесників-переселенців. Дитячим почерком вони вивели слова підтримки, любові та надії, що війна закінчиться.