додому Головні Історія одного кохання: проїхали 5 000 кілометрів, щоб стати на захист України

Історія одного кохання: проїхали 5 000 кілометрів, щоб стати на захист України

463
Проїхали 5 000 кілометрів, щоб стати на захист України. Для когось – рідної, а для когось – ні. Наша наступна історія про тернополянку Вікторію, яка з одинадцяти років мешкала у Іспанії, будувала стосунки із аргентинцем Алехандром і подумували про переїзд з коханим в Україну. Все пришвидшила велика війна. За тисячі кілометрів від дому, Вікторія і Алехандро не змогли залишатися байдужими і в перші дні повномасшбаної війни приїхали в Тернопіль. А вже за два місяці чоловік вирішив захищати Україну на фронті. Про сміливу історію кохання – далі!
Тернополянка Вікторія Трачук з одинадцяти років мешкала в іспанському місті Малага. Там працювала перукарем-стилістом та будувала стосунки із аргентинцем.

“Ми разом вже 12 років і я йому завжди розказувала, яка у нас гарна Україна, який у нас вільний народ. Ми вже думали до того приїхати жити в Україну, но почалась війна. І що їдем захищати”.

За тисячі кілометрів від України, Вікторія і Алехандро не змогли залишатися байдужими. Тож одноголосно із коханим вирішили їхати у Тернопіль.

А вже за два місяці Алехандро ухвалив рішення захищати Україну на фронті. Боєць служить в іноземному легіоні вже більше двох років. Тим часом Вікторія у Тернополі займається улюбленою справою, відкрила власну студію краси і не припиняє допомагати.

Частину грошей із прибутку Вікторія перераховує у створений нею благодійний фонд “Сила волонтерів”. Разом із командою дівчина збирає усе необхідне для військових та парамедиків.

Вікторія щиро вірить, коли закінчиться війна, вони разом із чоловіком розпочнуть життя спочатку у вільній та незалежній Україні. А зараз робить усе, аби цей день настав якнайшвидше.