додому Головні Ікона Нерукотворного Спаса з Едесси уже в Тернополі

Ікона Нерукотворного Спаса з Едесси уже в Тернополі

520

Ікона Нерукотворного Спаса з Едесси уже в Тернополі. Її привезли з Ватикану і перші декілька днів до неї могли приступити у Маріїнському духовному центрі, що в Зарваниці. А від сьогодні і до 22 лютого святиня перебуватиме у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі. Храм для молитви буде відчинений цілодобово. Сотні вірних стоять у черзі, щоб помолитися перед святою реліквією. Колона сягає Майдану Волі. Святиня прибула у супроводі завідателя Папської Захристії, протоієрея Паоло Бенедіка. За подіями в межах Архикатедри можна спостерігати через веб-камери. О 13 годині Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) очолив Божественну Літургію та спільно із вірними молився за мир і спокій в Україні. Телекомпанія ТV-4 транслювала дійство у прямому ефірі.

Нерукотворний образ Спасителя прибув до Тернополя. Вже о 6-ій ранку Архикатедральний Собор відчинив двері для прихожан. Церкву розділили на дві частини: перша – місце для проведення літургій, друга – для тих, хто хотів доторкнутись до святині. Для того, щоб не створювались великі черги, надворі теж встановили загорожу. Також рух автомобілів поблизу катедри змінили на час перебування ікони у храмі. Тернополяни сумлінно чекали своєї черги, яка в обідню пору простягалась аж до пам’ятника Данилу Галицькому.

Чудотворна ікона Лику Христового побувала у Зарваниці. В Україні вона – з благословення Папи Франциска та архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівський Василя Семенюка. Поводяться зі святинею дуже обережно, адже для ікони мають бути дотримані особливі умови.

Поводяться зі святинею дуже обережно, адже для ікони мають бути дотримані особливі умови.

Нерукотворний образ Ісуса Христа пробуде у Тернополі до 22 січня. Поспішіть торкнутись до святині, адже ця ікона є однією із найвизначніших християнських святинь.