додому Головні Хресну дорогу можна пройти влітку в Марійському духовному центрі у Зарваниці

Хресну дорогу можна пройти влітку в Марійському духовному центрі у Зарваниці

904

vlcsnap-2016-06-13-14h45m39s875Співпережити муки та терпіння Ісуса Христа під час Його Хресної дороги християни можуть в Марійському духовному центрі у Зарваниці. Щосуботи увечері усіх охочих запрошують на Хресну дорогу. Кажуть, християнам важливо пам’ятати про неї не лише в період Великого посту, а й тепер, адже це нагадує людям, з якою любов’ю та терпінням до них відноситься Господь.

Хресні дороги у Зарваниці проводять не лише в період Великого посту, а й зараз, у літній час. Усі охочі самі або разом зі священиками можуть піднятися символічною хресною дорогою, роблячи через кілька метрів невеликі зупинки. Таких зупинок (стацій) – чотирнадцять. І кожна символізує епізод біблійної хресної дороги Ісуса.

– Хресна дорога вона є тут збудована у 1991 році. Вона пригадує про муки і страсті Ісуса Христа. Онаочнює нам цю хресну жертву, через яку ми були відкуплені, спасенні Ісусом. Власне, у великому пості по-особливому ми молимося, маємо різні Богослужіння, але також це і на всі часи актуально тому, що це є джерело нашої сили для християнського життя, віра в Ісуса, який помер і воскрес за нас. Тому завжди є корисно про це пам’ятати, молитися, – розповідає сотрудник церкви Пресвятої Трійці (с. Зарваниця) отець Петро Пастух.

Отець Петро каже, що важливо пам’ятати про Хресну дорогу, не лише під час Великого посту, а й тепер. Оскільки вона дає нам усвідомлення того, якою ціною ми були відкуплені від гріхів. Йдучи Хресною дорогою в Зарваниці, люди співчувають Христу, духовно беруть участь в Його стражданнях, глибше усвідомлюють, наскільки велика любов Спасителя.

– Усвідомлення, якою ціною ми були відкуплені, збільшення віри, побачення великої Божої любові до нас. Адже Бог-Отець віддав свого сина з любові до нас. Отже не кожна людина може віддати свого сина за якогось в’язня там, який сидить у в’язниці. А Божа любов така велика, що Бог-Отець віддав свого сина, щоби дати нам вільність, щоби нас звільнити від гріха. Щоби ми були спасенні, врятовані через його жертву, – каже отець Петро.

Долучитись до Хресної дороги усі охочі можуть кожної суботи увечері.