додому Новини Гра між тернопільською “Нивою” та чернівецькою “Буковиною” завершилася бойовою нічиєю

174

Тернопільська “Нива” зустрілася вдома на футбольному полі із футбольною командою “БуковИна” із Чернівців. Зустріч відбулася у межах тринадцятого туру змагань футбольних команд Першої ліги України. Телеканал TV-4 транслював матч у прямому ефірі. Перший символічний удар м’яча виконав поранений військовослужбовець збройних Сил України. Протягом першого тайму більш активнішими виглядали господарі поля.

З перших хвилин тернополяни розпочали активно проводити атаки у сторону воріт суперника. Завдяки цьому на 9 хвилині матчу Дмитро Галадей міг відкривати рахунок, проте м’яч влучив у стійку. Одразу через хвилину чернівчани провели небезпечну атаку-відповідь, але також не реалізували момент. Після кількох невдалих спроб буковинцям усе ж вдалося на 37 хвилині матчу відкрити рахунок. До завершення першого тайму рахунок так і залишився не змінним. 1:0 на користь гостей із Чернівців. На другий тайм більш активнішими вийшли тернополяни, завдяки своїй наполегливості на 69 хвилині Вадиму Сидуну з добивання вдалося зрівняти рахунок. До завершення матчу гравці продовжували обмінюватися атаками, але забити бодай ще один гол – не вдалося жодній. У підсумку бойова нічия 1:1.