Головна Головні Горіла квартира у Тернополі на Сагайдачного

Горіла квартира у Тернополі на Сагайдачного

400

Пожежа в житловому будинку у центрі Тернополя. Сьогодні близько полудня горіла квартира на 2 поверсі будинку №4 на вулиці Сагайдачного. В квартирі людей не було, тому обійшлося без постраждалих. Причиною пожежі, ймовірно, стала залишена увімкненою праска.

Горіла квартира із вікнами у внутрішній двір на 2 поверсі будинку №4 на вулиці Сагайдачного. Вона було порожньою, то ж із людей ніхто не постраждав. Пожежу помітили близько 11:30 люди, які працюють неподалік. Вони і викликали пожежників.

– Я почула в приміщенні банку, тут рядом є банк, запах диму. Вийшла на вулицю, побачила у форточці йде дим, ну, густий ішов. Я підійшла, постукала в двері, нікого не було. Визвали пожежну машину, всі служби і все, – розповідає очевидиця пожежі Оля Гагалюк.

Вогнеборці приїхали оперативно. Оскільки двері у квартиру були зачинені, пожежники із допомогою висувної драбини піднялися до вікна, яке довелося розбити, щоб потрапити всередину та нейтралізувати вогонь. Менш як за півгодини пожежу погасили. Густий дим заповнив чи не увесь будинок, зате полум'я від місця займання далеко поширитися не встигло.

– На площині 3 метра квадратних. Пошкоджено речі домашнього вжитку та побутову техніку.  Через задимлення було проведено евакуацію з верхніх поверхів мешканців з метою запобігання отруєння чадним газом,- говорить помічник начальника зміни з оперативного реагування Артем Фелима.

Найімовірніше причиною пожежі стала неуважність господарів.

– Були ввімкнені електроприбори, утюг і пилесос. Але остаточну причину встановлюється, це вже буде, як то кажуть, експертиза, – каже Артем Фелима.

Рятувальники вкотре нагадують людям протипожежні правила.

– Не залишайте електроприбори включеними, не залишайте дітей самих, слідкуйте, правил пожежної безпеки дотримуйтесь

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here