додому Новини Головним податківцем України став тернополянин Ігор Білоуc

Головним податківцем України став тернополянин Ігор Білоуc

544

Головним податківцем України став тернополянин Ігор Білоус. Новопризначений керівник на посаду прийшов з банківського бізнесу, тому, каже, за неї не триматиметься. Сьогодні під час відеоконференції він звернувся до своїх колег у регіонах: про власні плани розповів і податківців про совісну співпрацю попросив.

"Риба гниє з голови", нагадав колегам під час відеоконференції новий Міністр фінансів України Олександр Шлапак. А далі рухатись в тому ж напрямку, каже, немає куди. Тому новопризначення мають бути добре обдуманими і задовільняти народ.

– Як Міністр фінансів, який вже ознайомився зі станом справ, який є в нашій державі, я хочу вас запевнити: ми в декількох кроках від хаосу і катастрофи фінансової, який потягне за собою хаос і насилля на вулицях. Значна частина з вас уже мали можливість зустріти в себе в офісах озлоблених людей, а може вже й в оселях це зробив, і цей громадський контроль буде висіти над нами, – запевнив Міністр фінансів України Олександр Шлапак.

Народний контроль – це нормально, каже урядовець. Країна, мовляв, отримала унікальний шанс докорінно все змінити. Наголошує на викоріненні корупції та хабарництва і з гордістю представляє нового головного податківця країни – тернополянина Ігоря Білоуса. Новопризначений голова Державної податкової служби України – людина бізнесу, тому, каже, за посаду не триматиметься. Службу очолив, бо знає, як налагодити чесну, відповідальну і ефективну роботу.

– Я не комерційний банкір, я не аудитор, я інвестиційний банкір. І ідеологічно орієнтований на покращення інвестиційного клімату … Я багато приймав участі в приватизації раніше, я працював з великими інвесторами і бачив ці інвестиції. Я особисто приймав участь в приватизації "Криворіжсталі" другої, я бачив, як великі гроші заходили в країну. Ми можемо це зробити, в нас є унікальна країна, унікальні ресурси, – говорить голова Державної податкової служби України Ігор Білоус.

Найперше треба стабілізувати фінансову ситуацію, каже податківець. Працюватиме над створенням нових робочих місць, прозорою співпрацею з бізнесом та ЗМІ, а в роботі готовий слухати і радитись з людьми. Розраховує на підтримку колег.

– Бізнес-асоціації, які представлені сотнями українських компаній, іноземних, аудиторських компаній, юристи та інші люди, які попросили мене зробити цей тяжкий крок, бо ми приходимо не в теплі кабінети, ви знаєте, що зараз доведеться багато працювати і багато робити змін. Потрібно реформувати, буду відверто казати, цю прогнившу систему… Але цю роботу не може зробити одна людина, її треба робити тільки в команді, – каже Ігор Білоус.