додому АТО Хлопців призовного віку продовжують викликати до військкоматів – для проходження медкомісій

Хлопців призовного віку продовжують викликати до військкоматів – для проходження медкомісій

648

vlcsnap-2014-10-08-16h43m40s109Призов на строкову службу в армії цієї осені планується, втім, чогось конкретнішого у Тернопільському обласному військкоматі не кажуть, бо досі чекають чіткіших вказівок від командування. Тим часом хлопців призовного віку продовжують викликати до військкоматів – для проходження медкомісій.

– Щоб люди не лякалися, якщо прийде повістка – здійснюється оповіщення людей і проходження медичних комісій без відправки в військові частини. Тому не треба ховатись, не треба боятись. Будь ласка, приходьте в військові комісаріати, щоб вас потім не звинувачували в ухиленні від військової служби, для проходження медичних комісій, тобто визначення вашої придатності до військової служби, – розповідає т.в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Крім того військкомати продовжують комплектувати війська контрактниками.

– Не треба далеко їхати. Є військові частини в Чорткові і Бережанах, які потребують військовослужбовців військової служби за контрактом. Шостий батальйон територіальної оборони, який виконує бойові завдання, так само він укомплектований із тернополян, а також інші військові частини. І аеромобільні війська, і механізовані частини, артилерійські частини, зенітно-ракетні, всі практично в Збройних силах України потребують комплектування. Тому всі, хто бажає себе і бачить в службі в Збройних силах України, будь ласка, звертайтесь до військових комісаріатів – ви будете направленні в ті військові частини, в які виявите бажання, – каже Володимир Катинський.