Головна Головні Гуманітарна допомога на сотні тисяч доларів надійшла до Логістичного центру від українців...

Гуманітарна допомога на сотні тисяч доларів надійшла до Логістичного центру від українців Америки

439

vlcsnap-2016-04-11-16h21m09s328Гуманітарна допомога на суму 130 тисяч доларів надійшла до тернопільського Логістичного центру від Злученого українського американського допомогового комітету. 

Тернопільський Логістичний центр допомоги бійцям АТО і Всеукраїнська мережа “Вільні люди” вже тривалий час співпрацюють. Цього разу вантаж на суму 130 тисяч доларів надійшов від Злученого українського американського допомогового комітету, в якому об’єдналися українці Америки. Організацію утворили українські американці ще в 1944 році, аби надавати матеріальну допомогу своїм співвітчизникам на Батьківщині і за кордоном.

– Із ЗУДАКом у нас є вже понад півтора року співпраці. Ми працювали по різних проектах. І зараз запускається ще один з проектів, це по допомозі дітям бійців, які були в зоні АТО, – розповідає волонтер Логістичного центру допомоги бійцям Юрій Кулик.

У гуманітарному вантажі серед найбільш цінних речей – таке потрібне українським лікарням медичне обладнання, електричні хірургічні ліжка, рентген-апарати, інвалідні візки, є чимало допомоги для дитячих будинків. На митниці зізналися, що уже давно в Україні не отримували такого великого вантажу.

Серед тих, хто зголосився допомогти розвантажити автомобіль – студенти Тернопільського Галицького коледжу імені Чорновола. Їх загітував на добру справу викладач і волонтер логістичного центру.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here