додому АТО Громада Великого Ходачкова Козівського району відправила допомогу на Схід

Громада Великого Ходачкова Козівського району відправила допомогу на Схід

666

vlcsnap-2015-01-21-17h21m11s227Мешканці Тернопільщини продовжують активно допомагати бійцям на Сході, для цього організовують ярмарки та інші заходи. Цього разу підтримала  українських військових громада Великого Ходачкова Козівського району. Люди зібрали гроші, купили і відправили на Схід авто марки “Фольксваген Т4.” А ще тонну продуктів, теплого одягу та інших необхідних на Сході речей.

Понад 8 тисяч  гривень на потреби бійців у зоні АТО зібрав ярмарок у Великому Ходачкові Козівського району. Ярмаркували всі, і дорослі і діти. Люди представили різноманітні вироби: статуетки, вишивки, випічку. До допомоги долучилися фермери та підприємці Великого Ходачкова. До зібраних грошей додали необхідну суму і купили авто марки  “Фольксваген Т4”.

Машину технічно оснащили, зробили профілактику, аби була справна, а всередині розмалювали: тризуб, соняшник, калина з надписом: “Патріотам на передовій від жителів Великого Ходачкова”. Волонтери доставили авто в район 29-31 блок постів, де наразі йдуть запеклі бої. Там служать хлопці з Козівського району. В машині повезли також понад тонну продуктів, теплого одягу та інших необхідних на Сході речей.

Бійці неабияк відчувають, що їх удома чекають й роблять все можливе, аби підтримати. В знак подяки зі Сходу хлопці надіслали листівку від п’ятого механізованого батальйону. Борис Павелко – сільський голова Великого Ходачкова – дякує усій громаді за матеріальну допомогу і за молитви, а волонтерам – за те, що доставили машину на передову.