додому Головні Графік відключення світла на Тернопільщині

Графік відключення світла на Тернопільщині

4628

vlcsnap-2014-09-11-19h08m14s176На Тернопільщині склали графік відключення світла. Через події на Сході України виникли проблеми з видобутком вугілля. Паливо не потрапляє на теплові електростанції, а отже не виробляється електроенергія. У серпні уряд доручив скоротити споживання електрики на 20 відсотків вже у вересні.  Якщо у ліміт вкладатися не будуть, світло на Тернопільщині відключатимуть.

– Згідно таких завдань розроблені графіки обмеження споживання електроенергії на кожен район, на місто Тернопіль буде обмежуватися подача електроенергії. Це в умовах, якщо енергогенеруючі підприємства не зможуть забезпечити той попит, який є на електроенергію, – розповідає заступник голова Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.

Ймовірність того, що електроенергію відключати не будуть, є, каже Леонід Бицюра. Однак треба бути готовим і до відключень. Тому в нашій області розробили графіки відключення електроенергії. За ними у самому Тернополі світло можуть вимкнути в обід з 12 до 14.10, а також ввечері: з 17.50 до 19.10. У райцентрах, містах і селищах міського типу на Тернопільщині без електроенергії можуть залишитися чотири рази на день: по годині вранці, в обід, пообіді і ввечері. У селах області світло можливо вимикатимуть тричі на день. Час відрізняється для сіл різних районів.

Не відключатимуть від електрики промислові підприємства, кажуть у Тернопільській облдержадміністрації, проте невирішеними залишаються багато нюансів щодо забезпечення світлом магазинів, офісів, які знаходяться поряд з житловими будинками.

– Електролінії часто побудовані таким чином, що живлення промислового об’єкта відбувається через ділянки житлових районів. Тому сказати однозначно, що буде відключення по житлових масивах, а там знаходиться промислове підприємство, то ми стверджувати не беремося.  Була вимога уряду створити такі графіки і ми їх створили. Це не лише в нас, а по всій території України. Коли будуть їх впроваджувати, тоді вже енергетики будуть бачити, де є якісь нюанси по відключенню електроенергії, – каже Леонід Бицюра.

У серпні Тернопільщина в ліміт по електроенергії не вклалась. В облдержадміністрації кажуть, чимало зараз залежить і від самих людей. Щоб було світло, його треба економити.

– Доручено скоротити споживання електроенергії на 20% і, відповідно, відбувається практично щоденний моніторинг такого споживання. Якщо, звичайно, ми  ввійдемо в цифру такої економії, то буде більша ймовірність того, що електроенергію виключати не будуть. Але повторюся, що це залежить від обставин видобутку вугілля і переробки на електроенергію.

easelly_visual (1) easelly_visual (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

easelly_visual (5)easelly_visual (3)