Головна ctrichka Графік відключення світла на Тернопільщині

Графік відключення світла на Тернопільщині

431

vlcsnap-2014-09-11-19h08m14s176На Тернопільщині склали графік відключення світла. Через події на Сході України виникли проблеми з видобутком вугілля. Паливо не потрапляє на теплові електростанції, а отже не виробляється електроенергія. У серпні уряд доручив скоротити споживання електрики на 20 відсотків вже у вересні.  Якщо у ліміт вкладатися не будуть, світло на Тернопільщині відключатимуть.

– Згідно таких завдань розроблені графіки обмеження споживання електроенергії на кожен район, на місто Тернопіль буде обмежуватися подача електроенергії. Це в умовах, якщо енергогенеруючі підприємства не зможуть забезпечити той попит, який є на електроенергію, – розповідає заступник голова Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.

Ймовірність того, що електроенергію відключати не будуть, є, каже Леонід Бицюра. Однак треба бути готовим і до відключень. Тому в нашій області розробили графіки відключення електроенергії. За ними у самому Тернополі світло можуть вимкнути в обід з 12 до 14.10, а також ввечері: з 17.50 до 19.10. У райцентрах, містах і селищах міського типу на Тернопільщині без електроенергії можуть залишитися чотири рази на день: по годині вранці, в обід, пообіді і ввечері. У селах області світло можливо вимикатимуть тричі на день. Час відрізняється для сіл різних районів.

Не відключатимуть від електрики промислові підприємства, кажуть у Тернопільській облдержадміністрації, проте невирішеними залишаються багато нюансів щодо забезпечення світлом магазинів, офісів, які знаходяться поряд з житловими будинками.

– Електролінії часто побудовані таким чином, що живлення промислового об’єкта відбувається через ділянки житлових районів. Тому сказати однозначно, що буде відключення по житлових масивах, а там знаходиться промислове підприємство, то ми стверджувати не беремося.  Була вимога уряду створити такі графіки і ми їх створили. Це не лише в нас, а по всій території України. Коли будуть їх впроваджувати, тоді вже енергетики будуть бачити, де є якісь нюанси по відключенню електроенергії, – каже Леонід Бицюра.

У серпні Тернопільщина в ліміт по електроенергії не вклалась. В облдержадміністрації кажуть, чимало зараз залежить і від самих людей. Щоб було світло, його треба економити.

– Доручено скоротити споживання електроенергії на 20% і, відповідно, відбувається практично щоденний моніторинг такого споживання. Якщо, звичайно, ми  ввійдемо в цифру такої економії, то буде більша ймовірність того, що електроенергію виключати не будуть. Але повторюся, що це залежить від обставин видобутку вугілля і переробки на електроенергію.

easelly_visual (1) easelly_visual (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

easelly_visual (5)easelly_visual (3)

15 КОМЕНТАРІ

 1. чому не виключати вранці і в обід або в ночі коли світять купа бігбордів.Що робити дітям які вчаться в другу зміну і як вечіром робити уроки?

 2. А ви подумали про побутову техніку? Це ж холодильники після таких частих вимикань світла зразу поломляться.

 3. А про побутову техніку ви подумали? Холодильники в перший же місяць таких вимикань світла зіпсуються.

 4. опалення 80 відотів на світло і гоз коли не буде свіла то опалювати будем газом,то яка тут економія?

  • А котел ваш на акумуляторах працює чи від електрики? Бо мені здається, що в усіх від електрики)))

 5. Звичайно набагато простіше просто відключити світло, замість того, щоб шукати альтернативні джерела постачання вугілля. Ось вам нова влада, яка зайнята дуже важливою справою, ділять портфелі!

 6. половина електростанцій належать р ахметову він вже допоміг донбасу а зараз і нам допомагає.

 7. Потрібно лиш ловити тих хто краде енергію, але як їх зловити коли на велике ПП приходе працівник енерго і за додаткову платню відмотує лічильник назад.

 8. Світло перестануть відключати, якщо ми всі почнемо бережно ставитись до електроенергії. Як мінімум не вікористовувати для обігріву електрику, а користуватися квартирними пічками, що не потребують газу, світла, та димарів. Такими як пічка “Домашнє сонечко R7127C”

 9. Народ рийшов чась купувати власны генератори на бензину або диз-палевi , без електрики тепер нiяк !!!

 10. виходить що в один і той же час увечері Тернопіль буде в темряві? крім уроків і дітей як бути з покупками хліба і т.д., йдучи з роботи? дрібні підприємці платять податки-оренди, а тепер крамниці будуть зачинені, продуктові універсами і ти.ди?хто відповість? нехай фабрики рошенівські виключать. без конхвєт ми якось обійдемось коли нема за що хліба купити

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here