додому Головні Грабіжника із Курників, який із ножем вимагав гроші у односельчанки, затримали

Грабіжника із Курників, який із ножем вимагав гроші у односельчанки, затримали

626

120Заяви про крадіжки надійшли в Тернопільський райвідділ міліції від мешканців села Курники. Люди повідомляли про зникнення речей з подвір’я та будинків.

8 лютого до правоохоронців звернулася жінка і повідомила, що хтось зірвав скоби навісного замка вхідних дверей її житлового будинку і викрав продукти. Окрім них з подвір’я щезли металеві вироби. Розмір збитків пенсіонерка оцінила в майже 500 гривень.

Ще одне повідомлення надійшло від мешканки дачного кооперативу «Чиста криниця», що в селі Курники. Жінка повідомила про те, що на її подвір’я 7 лютого по обіді зайшов невідомий чоловік та вимагав гроші, погрожуючи ножем.

– Я пішла по водичку. Прийшла та й почала патики рубати, – розповіла мешканка села Курники Ніна Роговська. – Дивлюся, йде хлопчина. Він запитав,чи маю я щось на металобрухт. Я відповіла, що ні. Тоді він наставив на мене ніж і сказав, що сидітиме тут, поки гроші не дам.

Жінка пішла до будинку по гроші, прихопивши із собою камінь, який, згодом, жбурнула у невідомого. Злякавшись хлопця, Ніна Роговська втекла та сховалася на другому поверсі помешкання і викликала міліцію.

34

Зловмисником виявився чоловік 1993 року народження, мешканець села Курники. Його впіймали та доставили в Тернопільський райвідділ міліції. В скоєному чоловік зізнався і віддав добровільно ніж.

Як каже сільський голови села Курники Володимира Гуля, хлопець ніде не працював, жив з бабусею та дідом. Крадіжками заробляв, аби прохарчуватися. Інколи він допомагав людям, але траплялося й таке, що крав у тих, в кого працював. На цвинтарі намагався викрасти огорожу з кількох могил. З односельцями та однокласниками не спілкувався, вів самотній спосіб життя.

Правоохоронці встановили, що чоловік причетний до ще двох крадіжок на території села. Встановлюється його причетність і до інших схожих злочинів.Проти нього відкрито кримінальне провадження за статтею 185 та 186 Кримінального Кодексу України – крадіжка та грабіж.