додому Головні Гра “Ниви” та “Агробізнесу”: рахунок та цікаві моменти

Гра “Ниви” та “Агробізнесу”: рахунок та цікаві моменти

439
З рахунком 0:0 завершився матч тернопільської “Ниви” та волочиського “Агробізнесу. Футбольний поєдинок у рамках 6 туру змагань Першої ліги, відбувся у Тернополі на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. Обидві команди наполегливо змагалися за першість, жовті картки, влучання у стійку воріт та гострі моменти протягом 90 хвилин відбували на стадіоні. Але відкрити рахунок та здобути перемогу не вдалося жодній із команд. Подробиці футбольного поєдинку у сюжеті Назарія Голуба.
Футбольний матч у рамках 6 туру змагань Першої ліги відбувся між Тернопільською “Нивою” та Волочиським “Агробізнесом”. Гра відбулася на міському стадіоні ім. Романа Шухевича у Тернополі.
З перших хвилин матчу тернополяни помітно перегравали суперників. Вже на 4 хвилині матчу гравець “Ниви” Андрій Різник пробив у ворота противника, але Андрій Попович голкіпер “Агробізнесу” впорався з цим ударом. Пресинг та активну гру у бік суперника тернополяни продовжували. Завдяки цьому гравці Ниви мали хороший момент на 11 хвилині першого тайму, але реалізувати його у забитий гол знову не вдалося. У відповідь атакам “Ниви” гравець Агробізнесу Даниїл Волков пробив у дальній кут воріт господарів, але влучив у стійку. На завершення першого тайму волочиська команда провела атаку, з якої Даниїлу Волкову вдалося забити м’яч у ворота, але гол арбітри не зарахували через офсайд. НА 41 хвилині матчу небезпечно зіграв Роман Білий проти Ігоря Гатали за що і отримав жовту картку.
З рахунком 0:0 команди пішли на перерву. У другому таймі помітно володіли м’ячем гравці “Агробізнесу”. Буквально через 10 хвилин після його початку волочиська команда виконала стандарт, з якого ледь не відкрила рахунок. Але стійка воріт знову врятувала тернополян.
На завершення матчу обидві команди намагалися вирвати перемогу, але цього зробити не вдалося. З рахунком 0:0 матч завершився.

Василь Малик, головний тренер ФК “Нива”, коментує: “Перший тайм хороший був у нашому виконані, домінувуали, створювали моменти, досить агресивно грали, створили декілька моментів і Андрій Бей мав момент, Андрій Різник мав момент але не зуміли реалізувати, а другий тайм якось чи заспокоєння прийшло ну він внас просто не получився”.

Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”: “Ми десь очікували, що Нива побіжить з перших хвилин, агресивно буде грати, ми надійно грали ззаду але ми витримали і поступово почали брати гру під свій контроль, я рахую що другий тайм по ігрі ми повністю переграли”.

Своїми емоціями після матчу нереалізованих моментів поділився і голкіпер та капітан ФК “Агробізнес” Андрій Попович: “Вважаю, кінець першого тайму та весь другий ми переграли, ми були ліпші за них, жаль, не забили, не пропустили – це також добре”.

Наразі тернополяни так і залишаються на третій сходинці на турнірній таблиці, маючи в активі 10 очок. Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” проведуть на виїзді.

Зіграють тернополяни проти Хмельницького футбольного клубу “Поділля”, гра запланована на 10 вересня.