Головна Анонс Голова Тернопільської ОДА Степан Барна – гість “Межі правди” 21 квітня

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна – гість “Межі правди” 21 квітня

476

6bПро ситуацію в області, реформи, боротьбу з корупцією, плани розвитку Тернопільщини від нового очільника говоритимемо в прямому ефірі програми «Межа правди» у вівторок, 21 квітня. Гість студії – голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Початок ефіру о 20:00. Телефон студії 43-41-00. Свої запитання можете залишати на сайті ТV-4. у коментарях.

 

Коментарі

6 КОМЕНТАРІ

  1. На свята відвідали родичку з одного з сіл Теребовлянщини, вона голова сільської ради.Розповідала жахливі речі про мобілізацію, мовляв вимагають до слова будь-кого привести-бомжа,пияка, наркомана, тільки щоб виконати план. Але як поміж нормальних людей наркомани-бомжі будуть воювати? Каже,пішов один такий і звісно пропав без вісті і ніхто шукати його не буде. А якщо такому вояці зброю дати? Він наших дітей перестріляє. Мобілізація повинна бути в першу чергу чесною: має бути і моральне і матеріальне відшкодування-тобі люди самі підуть.Тому селами ширяться недобрі чутки, що Барна добра не принесе. Переклнайте їх!

  2. Дякую за думку і запитання,завтра передам!

  3. Доброго дня. Цікавить, яка доля чекає на нашу Почаївську Лавру. Наскільки реально і швидко можна повернути її до Київського патріархату? Знаю, що раніше Степан Степанович займавcя цим питанням. Дякую.

  4. Скажіть, що у першу чергу потрібно зробити на Тернопільщині?тобто найактуальніші проблеми які не можуть довго чекати

  5. Як ви думаєте боротись із корупцією?із чого хочете почати?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here