додому допомога Генератори, бензопили, машини та прилади нічного бачення необхідні бійцям на Сході

Генератори, бензопили, машини та прилади нічного бачення необхідні бійцям на Сході

412

vlcsnap-2016-04-05-16h35m37s399Генератори, бензопили, машини та прилади нічного бачення – необхідні для воїнів на Сході України. У Логістичному центрі допомоги бійцям АТО, запевняють – це дороговартісні речі, тому привозять їх на замовлення конкретної бригади. Усіх небайдужих закликають допомогти, зателефонувавши на гарячу лінію Логістичного центру (097)2-055-055.

Після зими потреби для бійців АТО дещо змінилися, кажуть волонтери. Наразі одягом, взуттям та їжею їх забезпечує держава, тому збирають гроші на нагальніші речі. Зокрема – прилад нічного бачення для 81-ї десантної бригади, який коштує 700 євро.

– Зараз ми трошки переформатовуємося з взуття, одягу, з їжі. Слава Богу, трохи їх забезпечують, Більш-менш зарплату мають, щоб зубну щітку, зубну пасту купити. Ми зараз більше переформатовуємося на таке, що їм не видає держава, не видає частина. Це таке як генератори, бензопили, машини, прилади нічного бачення, оптика. Все-таки, в більшості, дорогі цінні речі. І це під замовлення, якщо бригада замовляє, ми зразу викидаємо в себе на сторінку в Фейсбук, – каже волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО м. Тернопіль Богдан Кіндій.

Також у Логістичному центрі розповіли, що акція збирання пластикових корків на протези для воїнів продовжується. Проте волонтери уточнили, що самі корки вони не переплавляють, а обмінюють на гроші, за які купують протези.

– Ці корки, так як багато людей говорити, “вони з них не сплавлять протез”. Звичайно з них не сплавлять. Ми передаємо їх на пластиковий завод на Львівщині. Він на ці кошти проплачує тому чи іншому бійцю протез. Так само у нас буде звіт по цих корках на наші сторінці в фейсбуці- куда і що, скільки було проплачено за який протез, якому бійцю, – говорить Богдан Кіндій.

Усі охочі допомогти можуть звертатися у Логістичний центр допомоги бійцям АТО за адресою: Тернопіль вулиця Збаразька, 16 (гуртовня «Галант») або телефонувати на гарячу лінію (097)2-055-055.