додому духовність Фестиваль-конкурс “Я там, де є благословення!” відбудеться у Тернополі

Фестиваль-конкурс “Я там, де є благословення!” відбудеться у Тернополі

533

"Я там, де є благословення" – міжнародний фестиваль-конкурс із такою назвою проведуть у Тернополі. Зараз організатори активно готуються зустрічати гостей з усієї України та закордону. Триватимуть конкурсні виступи 19 і 20 квітня. Гала-концерт відбудеться 21 квітня у палаці культури "Березіль".

Фестиваль "Я  там, де є благословення"  – єдиний в Україні міжконфесійний конкурс духовної пісні.  Цьогоріч його у Тернополі проведуть уже втретє. Щороку, наголошує начальник управління культури Тернопільської міськради, зростає кількість охочих взяти участь, а також і рівень самих учасників. Розширилася і географія конкурсу.  Організатори очікують гостей з Румунії, Молдови, Грузії, Вірменії, Польщі, Чехії –  всього приїде близько трьох сотень іноземців. Тридцять три хори і сорок вокальних колективів змагатимуться за звання найкращих. Вхід – безкоштовний.

– Хори будуть проводити свої відбіркові конкурси у церкві Неустанної Помочі, тобто в Соборі на Східному. Там, де вони звикли працювати у жанрі духовної музики. В Українському домі "Перемога" будуть відбуватися вокальні відбіркові змагання, – каже начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради Олександр Смик.

Зміниться цього року і склад журі. Оцінюватимуть учасників представники різних делегацій, а також Київської та Львівської консерваторій. Виступатимуть колективи і у різних церквах Тернополя.  Гала-концерт та нагородження переможців відбудеться 21 квітня о 15 годині в палаці культури "Березіль".

– Хотілось би,щоб люди скористались безкоштовним входом на самі конкурсні виступи колективів. Тому,що подібного, подібних культур у місті Тернополі дуже важко потім знайти на будь-якому фестивалі, – розповів Олександр Смик.