![vlcsnap-2021-12-09-17h38m44s607](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-09-17h38m44s607-640x360.png)
Опалюючи свої домівки електрообігрівачами чи печами, не забувайте про правила безпеки. На цьому наголошують у обласному управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій України. Про що варто пам’ятати – дивіться у сюжеті.
Опалюючи свої домівки електрообігрівачами чи печами, не забувайте про правила безпеки. На цьому наголошують у обласному управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій України. Про що варто пам’ятати – дивіться у сюжеті.