додому Головні Електроенергію у Тернополі відключатимуть почергово з 16 до 19 години

Електроенергію у Тернополі відключатимуть почергово з 16 до 19 години

672

svitloЕлектроенергію у Тернополі відключатимуть почергово з 16-ої до 19-ої години. А тепло і воду постачатимуть мешканцям безперебійно. Без вимушених зупинок курсуватимуть тролейбуси. Таких домовленостей вдалось досягти у ході наради з керівництвом міського РЕМу та представниками комунальних підприємств.

Україна економить електроенергію. Тригодинні відключення почалися і в Тернополі. Як у цих умовах належно забезпечити електроенергією важливі об’єкти життєдіяльності міста радились влада з представниками відповідних служб. Головна вимога – системний характер відключень, щоб тернополяни могли коригувати використання електроприладів та свої плани.

– Результатом цієї наради є те, що ми забезпечим повноцінну, якісну роботу Тернопільводоканалу в частині подачі води, в частині каналізації, повноцінна робота Тернопільтеплокомуненерго в частині подачі теплоносіїв. Буде забезпечена робота Тернопільелектротрансу. На превеликий жаль будуть відключатись від освітлення вулиці, житлові будинки теж потрапляють під відключення. Просим тернополян це врахувати. Відключення будуть проводитися з 16 до 19 години. Тому рекомендую тернополянам до 16 години відключити прилади, за які ви переживаєте, що вони можуть перегоріти через перепади напруги, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

З 16-ої до 19-ої в міські раді рекомендують не користуватися ліфтами. Служби, які відповідають за роботу ліфтів, отримали доручення примусово відключати їх на цей час, щоб тернополяни не потрапляли у ліфтову пастку на три години. У ЖЕКах зобов’язані на дверях кожного пі’їзду розмістити оголошення про можливі відключення.

– Є домовленість з міським РЕМом, що , якщо проводитиметься позачергове відключення, то вони будуть інформувати службу 15-80. Як пояснив керівни міського РЕМу, інформацію про те,що треба зробити аварійне відключення, вони отримують з Києва за 15 хвилин і, відповідно ми будемо інформувати чернополян через радіо, вуличне радіо, інші мережі, що через 15 хвилин буде відключення світла, – каже Сергій Надал.