Головна Головні Експерти із водіння розповіли про найчастіші причини ДТП та методи їх уникнення

Експерти із водіння розповіли про найчастіші причини ДТП та методи їх уникнення

656

Не втрачайте пильність на дорозі, адже навіть якщо ви вправний та порядний водій, проігнорувати правила дорожнього руху може хтось інший. Статистика дорожньо-транспортних пригод на українських дорогах невтішна. Експерти із водіння розповіли нашій знімальній групі про найчастіші причини ДТП, та основні принципи, яких слід дотримуватися аби не потрапити у аварію за кермом.

У Тернополі лише за вихідні водії вчинили чотири ДТП, у яких постраждали люди. Причиною в управлінні патрульної поліції Тернопільської області називають порушення правил дорожнього руху.

Перелік найбільш поширених водійських помилок практично не змінюється. Саме тому наша знімальна група разом із експертами зібрали найпопулярніші помилки, які вчиняють водії на дорогах. Основу нашого рейтингу склали думки кваліфікованих інструкторів, які готують водіїв до нелегкого життя на наших перевантажених трасах вже не перший рік. Отже, представляємо вашій увазі список найпоширеніших помилок як початківців, так і досвідчених водіїв.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here