додому Головні Дводенний Всеукраїнський форум під назвою “Незламність пришвидшує перемогу” стартував У Тернополі

Дводенний Всеукраїнський форум під назвою “Незламність пришвидшує перемогу” стартував У Тернополі

497

Дводенний Всеукраїнський форум під назвою “Незламність пришвидшує перемогу” стартував У Тернополі. Протягом двох днів представники влади, громадських організацій та медіа говоритимуть на різні теми, які стосуються України у такий важкий період. Це відновлення та розвиток країни, суттєві зміни у бізнесі через повномасштабне вторгнення, а також про те, як велика війна вплинула на молодь. На одній із дискусій була і наша знімальна група. Про це – дивіться далі.

Перша панель форуму – Відновлення та розвиток України, а саме об’єднання зусиль влади, місцевого самоврядування та громадського сектору. Спікери зустрічі – представники влади, місцевого самоврядування, та громадських організацій.

“Ми вважаємо, що це дуже хороший досвід. Це в першу чергу контроль. Далі діалог між владою та громадським сектором. Громадський сектор, це голос людей, голос населення, до якого кожен орган місцевого самоврядування повинен прислухатися”, – зазначила Юлія Тайпс, заступниця Мукачівського міського голови.

Роман Власенко – голова Сєверодонецької військової державної адміністрації, яка нині під окупацією. Чоловік говорить, для того, щоб між владою та громадським сектором було порозуміння, потрібен діалог.

“Має відбуватися постійна комунікація між владою та громадськістю. Якщо з боку влади, то це умовна політична воля і бажання для комунікації для партнерства. Від громадськості потрібні професійність, суб’єктність, інституційність і певна кваліфікація, експертиза в деяких питаннях, які можуть бути цікаві місцеві владі. На підставі цих чинників, я думаю, що цю співпрацю можна вибудовувати”, – розповів Роман Власенко.

До дискусійної панелі запросили і представника бізнесу, а саме голову Ради бізнесу Тернопілля Руслана Савчишина. Чоловік переконаний: щоб відновлення та розвиток України були більш результативними, потрібно до місцевої влади та громадськості долучати бізнес.

Загалом форум відбуватиметься упродовж двох днів, протягом яких спікери дискутуватимуть на теми, які стосуються відновлення та розвитку України.

“Загалом мета форуму: обговорити трансформацію громадського сектору в умовах війни, питання відновлення та розвиток України, обговорити синергію громадського сектору, органів державної влади. Також ми поговоримо, як змінився волонтерський рух у час воєнний, особливо після повномасштабного вторгнення, обговорило роль благодійний організацій у процесах”, – додав Сергій Волохатий, заступник керівника ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Далі учасники форуму обговорюватимуть співпрацю бізнесу із громадським сектором та також трансформацію молодіжної політики. Після цього відбудеться підбиття підсумків конференції та вручення сертифікатів.