![9bd80d88d9c935a3356994adcd78c3e8616530c19187a](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/9bd80d88d9c935a3356994adcd78c3e8616530c19187a-640x400.jpg)
Дві студентки Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка увійшли до складу молодіжної збірної України WU-19. Про це інформує sports.te.ua.
До команди потрапили спортсменки Тетяна Котовець і Віта Розлуцька. Матчі першого кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи з футболу відбуватимуться у Нідерландах з 20 по 27 жовтня.
«Успіху вам дівчатка та перемоги. Наші суперники: Нідерланди, Шотландія та Австрія. КОГПА імені Тараса Шевченка і вся наша студентська та викладацька родина бажає вам міцного здоров’я, спортивної вдачі, успіху на футбольному полі і звичайно перемоги», – поділилася викладачка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Галина Кедрич.