![vlcsnap-2021-09-21-15h48m32s092](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/vlcsnap-2021-09-21-15h48m32s092-640x360.png)
“Шкільне життя як свято” та “Безпечна школа”. Два проєкти “Шкільного громадського бюджету-2021” успішно реалізували у навчально-виховному комплексі “Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого”. У закладі освіти з’явилося сучасне радіообладнання, а також, на кожному поверсі, безконтактні рукомийники та кулери для питної води. До 30 вересня триває прийом заявок на участь у «Шкільному громадському бюджеті 2022». Подати проекти можна за допомогою спеціального порталу, який розміщений на сайті Тернопільської міськради.