додому благоустрій Другий день їздимо за 2,50. Що змінилось?

Другий день їздимо за 2,50. Що змінилось?

446

Вже два дні тенополяни платять за проїзд у міських маршрутках 2,5 гривні. З 1 квітня на 25% зросла вартість квитка. Виконком Тернопільської міської ради наприкінці березня затвердив нові тарифи і зобов'язав перевізників покращити послуги, в першу чергу, прибирати в автобусах та дотримуватись графіків руху. 

Вже другий день тернополяни їздять у маршрутках за новими тарифами. Ціну за проїзд – 2 гривні – перевізники назвали збитковою і все таки домоглись подорожчання. Проїзд у соціальних маршрутках коштує 1 гривню 50 копійок, а в звичайній – 2,5 гривні. Неодноразово перевізники подавали розрахунки на розгляд Антимонопольного комітету, пікетували управління транспорту і зв'язку, сесію міської ради Тернополя і наприкінці березня виконавчий комітет дозволив підняти ціну.
 
Опитування: 
" – Мені здається, що забагато. Бо якщо порівнювати з Києвом, там зовсім інші відстані і там вартує 2 гривні не піднімають тарифи, а тут… "
 
Після прийняття рішення про зміну тарифу до перевізників висунули кілька вимог – в першу чергу належним чином прибирати маршрутки і чітко дотримуватись графіків руху.
 
Опитування:
"-Зовсім, хоч би помили ту маршрутку, хоч би раз в місяць. -А ще що потребує покращення, на вашу думку? – Частіше щоб був інтервал. Я їжджу 25, коло Бурячка після 8, 40 хвилин стою". 
 
" – Напевно на роботу буду їхати в тролейбусі, а з роботи в маршрутці, так буде прийнятніше для мене. Залежно хто зможе так зробити, дехто не зможе, декому прийдеться об'їжати, так як я на Бамі живу, то їде тільки 11 кругом, буде важко добиратися".
 
Чимало опитаних нами тернополян готові пересісти у тролейбус та скаржаться, що не усім зручне таке добирання. Поки що вартість проїзду у тролейбусах не зросте і становитиме 1 гривню 50 копійок, запевняють у "Тернопільелектротрансі". Але така ціна збиткова і не покриває усі витрати, тому цілком можливо, що незабаром подорожчає проїзд і в тролейбусах та станеться це не раніше, ніж за три місяці, кажуть в "Тернопільелектротрансі".