Головна Головні Допомоги потребує волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Богдан Кіндій

Допомоги потребує волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Богдан Кіндій

343

vlcsnap-2016-05-30-19h00m39s177Допомоги потребує волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО, що в Тернополі, Богдан Кіндій. У нього обгоріло 40% тіла – руки та ноги, він має 2 ступінь опіків. Випадок трапився минулої  у неділю під час патріотичного заходу в селі Гаї Шевченківські. Чоловік порався на польовій кухні, коли у його руках загорілася пляшка з пальним. Сьогодні Богдана Кіндія прооперували, та він потребує грошей на лікування.

– Богдан відповідав в нас за приготування страв, і в той час в його руках вибухнула суміш для запалювання вогню. І вміст пляшки потрапив йому на тіло. Пощастило, що в той час поруч були наші друзі і наші волонтери, один з яких був МНС-ником, він скерував, що треба впасти на землю, швиденько зняв одяг, – розповідає волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Любов Вовк.

Богдана Кіндія поклали у реанімацію, а сьогодні вранці прооперували. У нього обгоріло 40% тіла – руки та ноги, він має 2 ступінь опіків. Йому зняли пошкоджені ділянки шкіри. Колеги-волонтери кажуть, що чоловік легко відійшов від наркозу, жартував, допоки не почались сильні болі. Ще два тижні він перебуватиме під наглядом лікарів, які дивитимуться за тим, як заживають його рани. А тоді – прийматимуть рішення щодо необхідності пересадки шкіри.

– Продовжуєм збирати гроші на картку, тому що реабілітація передбачається досить складна і досить довга. Дуже довга. Марля, бажано стерильна, і широкі бинти. Це зараз те, що потрібно і буде потрібно досить довгий час, тому що перев’язки йому роблять постійно, у нього перев’язані руки до ліктя і одна нога повністю зверху до низу і друга теж, – каже Люба Вовк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here