Головна Головні Допомоги потребує Тимофійчик Золотий із Тернополя, у якого двобічна сенсоневральна глухота

Допомоги потребує Тимофійчик Золотий із Тернополя, у якого двобічна сенсоневральна глухота

661

vlcsnap-2016-05-04-16h18m34s588Допомоги потребує Тимофійчик Золотий із Тернополя. Хлопчику  уже два роки, а він ні разу не чув голосу мами і тата, сестрички та звуків, які його оточують. У дитини двобічна сенсоневральна глухота. Невтішний діагноз хлопчику встановили коли йому був рік. Для того, щоб Тимофій міг почути, йому потрібно встановити імпланти, які коштують близько 30 тисяч євро. У родини такої суми немає, тож батьки звертаються до усіх небайдужих за допомогою.

Маленькому Тимофійчику Золотому лише два роки, а дитина не чує. Він не може спілкуватися з батьками, старшою сестрою, однолітками, не може чути звуків природи. Коли хлопчику був рік, лікарі встановили невтішний діагноз – двобічна сенсоневральна глухота. Батько розповідає, до 11 місяців думали, що син чує, але сумніви закрадались через те, що Тимофій часто не відгукувався на ім’я. Впевнитись остаточно у тому, що у дитини проблеми зі слухом допоміг випадок, коли в руках у хлопчика тріснула повітряна кулька, а він на це ніяк не відреагував.

– В рочок йому поставили діагноз двобічна сенсоневральна глухота. Тобто, він не чує на два вушка. І єдина допомога, щоб він зміг повноцінно чути це кохлеарний імплант, який коштує 30 тисяч євро. Для нас таку суму зібрати швидко нереально. Йому треба поставити такий імплант швидко, щоб він зміг піти в школу, в садочок, і щоб зміг говорити, бо в нього йде затримка розвитку у зв’язку з тим, що він дуже погано чує, – говорить батько хворого Тимофійчика Роман Золотий.


Для того, щоб встановити маленькому Тимофію імпланти, потрібна сума розміром у 30 тисяч євро, яку батьки зібрати самотужки не можуть. Кажуть, якщо не встановити кохлеарні імпланти у такому віці, то у дитини почнеться затримка розвитку.

– Є державна черга, але вже от рік пройшов, а черга взагалі не помінялася. Тобто у зв’язку з війною і так далі коштів немає, а нам що, він росте. І фактично, якщо його не імплантувати вчасно, в нього просто йде затримка розвитку дитини та й все. І він не має можливості говорити, не має можливості чути. Ми його вчимо говорити, і так далі. Він там в деяких випадках сам орієнтується, дещо розуміє по губах, по мігах, а так фактично він говорити не має змоги, – каже Роман Золотий.

Батьки просять усіх, кому небайдужа доля хлопчика допомогти. Зв’язатись із батьками Тимофія можна за телефоном 068-51-55-028. Перерахувати гроші – на розрахунковий рахунок 4149-4978-3385-9657 отримувач Золотий Роман.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here