Головна допомога Допомогу учасникам АТО збиратимуть біля Архикатедрального собору у Тернополі 10 серпня

Допомогу учасникам АТО збиратимуть біля Архикатедрального собору у Тернополі 10 серпня

336

vlcsnap-2014-08-07-12h35m48s221Допомогу учасникам АТО збиратимуть у неділю, 10 серпня, біля Архикатедрального собору у Тернополі. Продукти, які не псуються, засоби гігієни, ліки організатори акції просять приносити з 9 до 15 години. Доправити зібрані речі на Схід України береться Автомайдан.

– Продукти: чай, кава, крупи, макарони, шоколад, це те, що вони просять. Одноразові станки, зубні пасти, щітки, футболки нові, шкарпетки, нижню білизну вони просять. Вода. Медикаменти також вони просять: бинти, вата, такі найнеобхідніші речі для перев’язок, такі індивідуальні пакети продаються, голки, шприци, – перелічує керівник волонтерської організації “Іскра любові” Валентина Конотопська.

Зібрані речі волонтери “Іскри любові”  передадуть на Логістичний склад  – центр допомоги бійцям в зоні АТО, створений громадськими організаціями, що входять в об’єднання заради громади “Ядро”. Адреса складу –  вул. Збаразька, 16, гуртовня “Галант” в Тернополі.

– Запрошуємо усіх тернополян допомогти нашим бійцям, які захищають Україну. Вони зараз потребують нашої допомоги, бо вони без води і без хліба і без продуктів сидять в оточенні. Все, що ми зберемо, ми передамо, а хлопці з Автомайдану перевезуть прямо до бійців і вони привезуть фотозвіт, – говорить Валентина Конотопська.

Детальнішу інформацію можна знайти в соціальних мережах. Повний перелік всього необхідного учасникам АТО є також на дошці оголошень в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here