Головна Головні 7 тернопільських громадських організацій об’єднались в “Ядро”

7 тернопільських громадських організацій об’єднались в “Ядро”

515

Сім тернопільських громадських неполітичних організацій об"єднались в єдину – ОЗГ – об"єднання заради громади "Ядро". Об"єднання ініціювали журналісти ще двадцять шостого березня. З того часу пройшов місяць і нині "Ядро" офіційно презентували і розповіли про перші результати та перспективи роботи. Головне завдання – боротьба з корупційними діями влади міста та міського голови зокрема. До співпраці запрошують й інші громадські організації.

 

Координація зусиль спрямована на боротьбу з корупційними діями – така головна мета об"єднання заради громади "Ядро". Сюди увійшли сім громадських організацій: "Автомайдан Тернопіль", "Рада бізнесу Тернопілля", ГО "Майдан тернопільці", "Тернопільські підсумки", спілка "Тернопільський громадський люстраційний комітет", громадська організація "Самооборона Тернопільщини" та громадський діяч, адвокат Володимир Малишевський. На перспективу "Ядро" працюватиме і над створенням громадських рад при управліннях міліції, прокуратури, МРЕО, ДАІ, облавтодору, митниці. 
 
Ярослав КОЛОДІЙ
ГО "Рада бізнесу Тернопілля" 
"Якщо нам вдасться, що на Тернопіллі буде менше чорних чиновників, це дасть можливість проводити зміни!" 
 
Юрій ОСТАП"ЮК
ГО "Автомайдан Тернопіль"
"Наша головна діяльність – це є контроль за дотриманням порядку в місті" 
 
Володимир МАЛИШЕВСЬКИЙ
громадський діяч, адвокат
"Основна мета – це правозахисна діяльність і відстоювання прав і інтересів громадян іменно входженням і громадські ради". 
 
Богдан БРИЧ
ГО "Майдан – тернопільці"
"Є боротьба з корупцією, бюрократією і всіми іншими процесами негативними, які не дозволяють нам розвиватись як державі."
 
Тарас БІЛАН
ГО "Тернопільські підсумки"
"Зараз ведеться активна робота по освіті і є ряд зловживань по міській раді, одне з них я назву, документи подані уже в міліцію, це прийняття на посаду керівника закладу людини, яка немає жодних документів, тобто це є грубе порушення."
 
Тарас ГЕРМАН
спілка "Тернопільський
громадський люстраційний комітет"
"Однією з ключових справ наших стало підприємство Тернопільське МШЕД,// Домоглися ми відновлення великого ряду кримінальних справ, які були закриті з незрозумілих питань, які були закриті по зловживаннях по міській раді".
 
Згадали і про події 25 квітня під стінами міської ради. 
 
Юрій МОРГУН
ГО "Самооборона Тернопільщини" 
"Я хочу звернутись до Сергія Віталійовича і його попередити, що він вже перебрав чашу нашого терпіння і тому ми йому пропонуємо або сідати за стіл переговорів з нами і чітко виконати, хоча б до кінця свого терміну ті повноваження, які він сам взяв на себе, – представляти інтереси громади і при вирішенні майнових та земельних питати думку громади, якщо він цього не зробить, ми залишаємо за собою право винести Сергія Віталійовича разом з його кріслом, в мирний спосіб без трощення дверей, вікон і так далі з приміщення міської ради і припинити повноваження…"
 
 
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here