Головна Новини Добровольчий рух в Україні хочуть дискредитувати, – “Правий Сектор”

Добровольчий рух в Україні хочуть дискредитувати, – “Правий Сектор”

505

vlcsnap-2015-07-30-18h21m37s86Проти добровольчого руху в Україні запущена потужна інформаційна машина. А спроби “Правого Сектору” викрити осередки сепаратизму та зупинити потоки контрабанди на Закарпатті представляють як бандитські розборки та переділ сфер впливу у регіоні. Так стверджує керівник інформаційного відділу Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору Алла Мегель. Українців хочуть переконати у тому, що сьогодні в державі немає сили, яка здатна протистояти зовнішньому агресору та внутрішнім сепаратистам. Тому відновлення миру, стабільності та державної цілісності українцям ще годі чекати. Про це, серед іншого,  йшла мова на офіційній прес-конференції представників “Правого сектору” у Тернополі.

– На сьогоднішній день іде масована дискредитація не тільки добровольчих батальйонів. Іде масована дискредитація всіх тих людей, які боронять Україну на Сході. Дивіться, що відбувається. “Айдар” у нас фашисти. “Азов” у нас мародери, які шукають, що б десь вкрасти і більше нічого не роблять. ПС ДУК у нас непідконтрольні бандити, які не підкоряються своїм командирам. “Торнадо” у нас знищили. “ОУН” у нас роззброїли. І всі говорять, що іде масована атака на боровольчі батальйони. А я кажу ні. Знаєте чому? А тому, що хто у нас ЗС України? ЗС України у нас зібрані по підворотнях, зігнані пінками перелякані “синяки”. Чи не так? У нас в країні іде дискредитація не тільки добровольчих батальйонів. У нас іде масована дискредитація ЗС України. Для чого це робиться. Питання нескладне. Відповідь очевидна. Для того, щоб внушити людям, що з такою армією, з такими добровольцями неможливо наступати і неможливо перемагати. Тому що комусь дуже вигідно мати на Сході зону дестабільності. Комусь дуже вигідно в ту чорну дірку пхати силу-силенну грошей і відмивати їх, – говорить керівник “ДУК-інфо” Алла Мегель.

Марною тратою часу та сил вважають представники “Правого сектору” і участь їх політичної сили у місцевих виборах, запланованих на 25 жовтня. У своїй роботі на місцях будуть опиратись не на кількох депутатів, а на небайдужих та активних людей.


– Ми не йдемо на вибори тим самим протестуючи проти системи, яка збереглась з часів Януковича. Вибори у Чернігові – це було випробування влади перед місцевими виборами. І вони показали гречку, показали пакети підробних печаток, показали всяких мордоворотів. Вони показали все, що показувала попередня влада і ще попередніх переплюнули. Тому в тій системі йти до шулера і грати з ним в карти, ми розуміємо, що це є завідома програшна комбінація, – переконаний керівник “Правого сектору” на Тернопільщині Василь Лабайчук.

Натомість у найближчий час “Правий сектор” буде ініціювати проведення Всеукраїнського референдуму. Питання для розгляду – недовіра владі, оголошення військового стану в країні, розрив дипломатичних стосунків з Росією та повна блокада окупованих територій.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here