![vlcsnap-2022-05-24-15h24m02s485](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/vlcsnap-2022-05-24-15h24m02s485-640x360.png)
Аби тернополяни ближче познайомилися з тими, хто нас захищає, добровольчий корпус “Правий сектор” організував виставку. Світлини бійців, які зараз перебувають у найгарячіших точках, розставили у центрі Тернополя. Наталка Дягель розкаже докладніше.
Аби тернополяни ближче познайомилися з тими, хто нас захищає, добровольчий корпус “Правий сектор” організував виставку. Світлини бійців, які зараз перебувають у найгарячіших точках, розставили у центрі Тернополя. Наталка Дягель розкаже докладніше.