додому суспільство До професійного свята журналістів відзначила влада

До професійного свята журналістів відзначила влада

348

Завтра, 6 червня, в Україні відзначатимуть День журналіста. Це свято працівники засобів масової інформації святкують щороку з 1994 року у день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів. Сьогодні влада Тернополя і області вітала журналістів Тернопілля з професійним святом. Серед тих, кому дякували за значний внесок у розвиток інформаційного простору області, вагомі творчі здобутки, високий професіоналізм, була і наша телекомпанія TV-4.

Завдання кожного журналіста – правдиво і оперативно розповісти про ту чи іншу подію. Нерідко кажуть: журналістом треба народитися, мати до цього покликання. Журналіст найперше має бути особистістю, мати свою позицію в житті, свою думку і – головне – вміти її відстоювати. З нагоди професійного свята газетярів, телевізійників, радійників, журналістів інтернет-видань Тернопільщини вітала обласна, міська влада, Національна спілка журналістів України. Вітаючи, говорили про значимість професії, про непересічне місце і роль журналістів у формуванні громадянського суспільства.

Михайло Зубик, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Тернопільській області: "Змінюється і сама журналістика, засоби масової інформації. Якщо десь два роки тому ми ще тільки говорили, думали про цифрове телебачення, то зараз ми відзначаємо тих, хто працює в системі, в мережі цифрового телебачення. Вже є онлайн-радіо, вже є інтернет-видання, про які теж говориться і їх теж ми нагороджуємо. Також скоро, напевно, будемо нагороджувати представників нових медіа – ІР-ТВ та ОТВ. Тобто, світ не стоїть на місці і ми повинні бути трішечки на півкроку попереду, нести істину, нести правду в маси".

Василь Гецько, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: "Я хочу побажати Вам сьогодні в День Вашого професійного свята творчого неспокою, хочу побажати Вам усіх житєвих гараздів. Я хочу побажати Вам здоров'я, щастя, радості, натхнення і безперечно правди, яка є межею всього".

Сергій Тарашевський, перший голови Тернопільської обласної ради: "Мені хочеться побажати, щоб дійсно Вас завжди надихали гарні ідеї, щоб гарні робилися репортажі, щоб все те, що Ви хочете досягнути, бо кожен старається досягнути чогось в певній галузі, щоб Вам це вдавалось, щоб завжди Ви досягали вищих вершин і рухалися до кращого".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Я Вам дякую за Вашу активну громадську позицію, за Вашу небайдужість. Сьогодні вітаючи Вас,  хочу Вам всім побажати творчого натхнення, реалізації нових амбітних планів, задумів, поваги, підтримки від людей, комерційних успіхів Ваших проектів. Усім Вам, Вашим сім'ям – добра, благополуччя, здоров'я, великих Божих ласк. Зі святом".

За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Тернопільщини, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста телекомпанію ТV-4 нагородила обласна та міська влади. Для її працівників цей день став багатим на грамоти, квіти, подарунки. Помічним у роботі журналістів телеканалу ТV-4, серед інших, став подарунок міського голови Тернополя Сергія Надала – сучасна екстрім-камера.

Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії TV-4: "Дуже приємно, нехай раз в рік, нехай до професійного свята зустрітися всім разом. Виявляється, нас так багато, це і традиційні медіа: радіо, телебачення, газети, – це і нові медіа – інтернет-видання. Вітаю усіх своїх колег з різних видань, з різних засобів масової інфоримації, а в першу чергу – колектив TV-4. Бажаю радості, добра, натхнення, цікавих і корисних матеріалів".

А найбільшою нагородою для журналістів є визнання глядачів, слухачів та читачів.