додому Головні До плюс 32 градусів за Цельсієм обіцяють синоптики до кінця серпня

До плюс 32 градусів за Цельсієм обіцяють синоптики до кінця серпня

599
До плюс тридцяти двох градусів за Цельсієм. Спекотна та сонячна погода вже декілька днів тримається в Україні, зокрема і на Тернопільщині. Синоптики прогнозують: її характер не зміниться і до кінця цього тижня. Про погодні рекорди та більш докладний прогноз – говоримо далі.
Чи не щодня фахівці обласного центру з гідрометеорології спостерігають за погодою на Тернопільщині та фіксують її показники за допомогою ось таких приладів. На 17 серпня прогноз синоптиків такий: день буде без опадів та з температурним максимумом до 32 градусів тепла.

Спекотна та сонячна погода вже декілька днів тримається в Україні, зокрема і на Тернопільщині. Так буде і до кінця цього тижня. Та попри високі денні температурні показники, 19 та 20 серпня в області місцями можуть випасти короткочасні дощі. Щодо погодніх рекордів у серпні, то поки що метеорологи не зафіксували жодних. Хоча у попередні роки вони були.

Середньомісячна температура, норма в нас її плюс 18 і 8 градусів, то у 2015 році найтепліше було плюс двадцять один і один градус в серпні. І також у 2022 році – плюс двадцять один і нуль. І найголодніший серпень в нас у 2021 році. Середньомісячна температура становила 17 і 7 градусів. Тобто на один градус нижче кліматичної норми.

Та останній місяць літа ще не завершується, тож синоптики і надалі будуть спостерігати за тим, скільки пануватиме спекотна погода.