![vlcsnap-2017-06-09-18h47m40s698](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2017/06/vlcsnap-2017-06-09-18h47m40s698.jpg)
2017 рішенням сесії облради був проголошений роком Української повстанської армії. З нагоди відзначення на Тернопільщині 75- річчя УПА запланували цілий ряд заходів, спрямованих на вшанування пам’яті полеглих борців за волю України та підтримку і оздоровлення ветеранів УПА. Також була створена “Координаційна рада з вшанування пам’яті нагороджених Лицарів ОУН та УПА” До її складу увійшли історики, які займаються ідентифікацією воїнів, адже більшість з них використовували конспірацію і були відомі під псевдами.