додому Новини Днями волочиський “Агробізнес” приймав у себе івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття”

147

Днями волочиський “Агробізнес” приймав у себе івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття”. Матч відбувся на стадіоні “Юність” та завершився з рахунком 1:0 на користь гостей. Телеканал TV-4 транслював гру у прямому ефірі.

Волочиський “Агробізнес” в тринадцятому турі змагань футбольних команд Першої ліги України зіграв вдома із івано-франківським “Прикарпаття”. Телеканал TV-4 транслював матч у прямому ефірі. Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких. Протягом першого тайму більш активнішими були господарі поля. Проте на 32 хвилині матчу прикарпатці атакували сторону воріт волочищан і в одному із епізодів заробили пенальті. Забити одинадцятиметровий гол вдалося Василю Французу. Рахунок 1:0. Після перерви волочищани продовжували тиснути на суперників та мали безліч небезпечних атак, проте реалізувати їх у забитий м’яч таки не вдалося. З мінімальним рахунком івано-франківське “Прикарпаття” переграло волочиський “Агробізнес”