![274788222_356645119801486_7476366583443431046_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/274788222_356645119801486_7476366583443431046_n-640x336.jpg)
Для тимчасово переміщених осіб з областей України, де ведуться активні бойові дії, працює цілодобова гаряча лінія. Номер гуманітарного штабу Тернопільщини – 063 180 38 83. Про це на брифінгу розповів голова облдержадміністрації Володимир Труш.
Для тимчасово переміщених осіб з областей України, де ведуться активні бойові дії, працює цілодобова гаряча лінія. Номер гуманітарного штабу Тернопільщини – 063 180 38 83. Про це на брифінгу розповів голова облдержадміністрації Володимир Труш.