![vlcsnap-2022-02-18-18h57m54s572](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/vlcsnap-2022-02-18-18h57m54s572-640x360.png)
Медіаграмотний – захищений. Сьогодні від інформаційного впливу ЗМІ та соцмереж не захищений ніхто. Ні дорослі, ні діти. Для школярів однієї з тернопільських шкіл проводять уроки медіаграмотності, аби вони не потрапляли на гачок “дезінформації”.
Медіаграмотний – захищений. Сьогодні від інформаційного впливу ЗМІ та соцмереж не захищений ніхто. Ні дорослі, ні діти. Для школярів однієї з тернопільських шкіл проводять уроки медіаграмотності, аби вони не потрапляли на гачок “дезінформації”.