![vlcsnap-2022-02-28-20h16m34s662](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/vlcsnap-2022-02-28-20h16m34s662-640x360.jpg)
Тернопільська область стала однією із тих, яка зустрічає й розміщує велику кількість людей із місць, де жити зараз небезпечно. Потік людей не закінчується, а місць для розташування – обмаль! Утім добрих людей більшає, лише вчора для переселенців відчинив свої двері спортивний комплекс “Воркаут Хол”. Тут є всі умови, аби почувати себе в безпеці та комфорті: вода, туалети, гарячий душ, опалення, також є ліжечка для маленьких дітей і навіть умовні сейфи – ті самі шафи де спорстмени зберігали свій одяг поки тренуються.