додому Новини Для військових можна сформувати подарунки і передати на фронт

Для військових можна сформувати подарунки і передати на фронт

518

Тернопільський волонтер Ярослав Яготін передає військовим, що перебувають на фронті, пакунки від українців. Досить часто захисники і не знають своїх справжніх відправників, оскільки мета такої ініціативи – підтримати та висловити вдячність бійцям, навіть тим, чиї імена тобі невідомі. Наша команда телеканалу TV-4 також сформувала коробку добра. І на своєму прикладі показуємо, як до доброї справи можете долучитись і ви.

“Будь-яка коробка у хорошому стані, трішки (а можна і багато) солодощів та, звісно ж, ваша любов – це те, що потрібно, аби скласти свою коробку добра для наших воїнів. Саме цим я буду зараз і займатися, аби найперше – передати захисникам вітання із Тернополя, а також – порадувати когось тих, хто захищає кордони України. Мій набір солодощів – простий, але це те, що точно смакує мені. Тому сподіваюся, що адресату також сподобається. Окрім солодких виробів вирішила додати ще й теплі шкарпетки – з дуже символічними надписами”, – розповідає наша журналістка Тетяна Скиба.

Ярослав Яготін – волонтер та керівник громадської організації “Молодь з місією”. Це саме йому ще влітку 2023 року прийшла ідея ініціативи, яку він втілив в реальність. Він часто їздить до військових на фронт. Тернополянин жартує, що тепер у захисників асоціюється саме з коробками добра.

“Я зняв відео, через тиждень це відео набрало два мільйони переглядів. Зі мною зв’язувалися церкви з Парижу, з Іспанії, блогери, депутати. Кожен робив репости і долучався до цієї акції”, – розповів нам Ярослав.

У соцмережі акція “Коробка добра” стала настільки популярною, що не мала вікових обмежень та охоплювала всіх – від малечі до дорослих. Люди не тільки формували власні пакунки, а й ділилися їхніми фото чи відео, аби заохочувати інших долучатися до ініціативи. За цей час Ярослав Яготін доставив вже більше трьох тисяч коробок військовим на фронт.

“Неодноразово хлопці писали: а що, про нас ще не забули? Багато було таких, що стримували сльози. Декілька я точно бачив, що плакали. В нього також дочка є, а там хтось намалював малюнок, передав багато солодкого”, – додав волонтер.

“Отож, наша коробочка, здавалося б, готова. Але залишається ще найголовніше. Залиште свої слова вдячності, свої слова підтримки або те, що ви відчуваєте та хочете сказати захисника.  Аркуш паперу та ручка – вам у цьому допоможуть. Насправді на відстані від рідних та домівки, повірте, ваші слова зігріватимуть, або ж навіть змусять когось посміхнутися, якщо день був непростий. І ще, цей лист від незнайомців захисники побачать першим, коли відкриватимуть коробку. У мене залишається фінальний етап – пакування. Оскільки хочеться, аби коробка перетворилася у справжній подарунок, який мрієш відкрити. Магія монтажу – і за декілька хвилин все готово. Має, ніби, непоганий вигляд. Зізнаюсь чесно, на цьому етапі мені не вдалося справитися самостійно, але добре, що є колеги, які виручать та допоможуть у будь-якій ситуації”, – ділиться враженнями Тетяна Скиба.

Ви також можете створити свою “коробку добра”, яка порадує українських військових на фронті. Але поспішіть – збір пакунків триватиме до 20 лютого за адресою у Тернополі – вулиця Нова, 2. Підтримуймо разом один одного та нашу країну!