Головна Новини Дізнатися про історичні пам’ятки Тернополя можна за допомогою табличок з QR-кодом

Дізнатися про історичні пам’ятки Тернополя можна за допомогою табличок з QR-кодом

1133

Дізнатися про історичні пам’ятки Тернополя можна за допомогою табличок з QR-кодом. У Тернополі їх встановили уже дев’ять. За статистикою три таблички MoreInfo на туристичних об’єктах Тернополя увійшли в ТОП 10 в Україні за кількістю сканувань у 2018 році. Загалом таблиці просканували понад 70 000 разів.

Новітні технології у туристичній галузі успішно прижилися у Тернополі. Прямокутник білого кольору із пластику, на який нанесено плівку з графічною інформацією. На ній, на фоні логотипу Тернополя, українською та англійською мовами вказується назва споруди, а поряд – сам код.

Таких інформаційних табличок з QR-кодами становили у Тернополі 9-ть. Три з них увійшли в ТОП-10 сканувань по Україні. Тристоронній годинник – лідер за кількістю сканувань. Майже 3 700 разів. Інформаційні таблички удосконалюють, розробила їх компанія MoreInfo.

Тернопіль називають містом 3Д інновацій. Крім табличок з QR-кодом за допомогою новітніх технологій у місті планують своєрідно візуалізувати історичні об’єкти, оскільки майже всі вони були зруйновані. За допомогою камери на телефоні можна побачити, як виглядали історичні пам’ятки в 3Д зображенні.

Функцію табличок з доповненою реальністю планують реалізувати вже наступного року. Як свідчить статистика, таблички з QR-кодом користуються неабиякою популярність серед тернополян та гостей міста. Загалом їх просканували понад 70 000 разів за 10 місяців 2018 року.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here